- Kamery do monitoringu i ochrony domu -

Każdy z nas chciałby czuć się bezpiecznie we własnym domu. Aby zapewnić sobie najwyższe bezpieczeństwo musimy zadbać o nie sami. Dlatego właśnie tak wielu z nas decyduje się na ich instalację w domach.

Kluczowym zadaniem jest wybór odpowiedniej kamery. Istnieje wiele rodzajów, które z kolei posiadają wiele różnych zastosowań. Aby dobrze dobrać odpowiednie kamery należy odpowiedzieć sobie na kilka podstawowych pytań:

  1. Czy kamera będzie monitorować obraz na dworze, czy w domu? Czy będzie ona narażona na działania wysokich lub niskich temperatur, wodę lub pył?
  2. Czy kamera ma rejestrować obraz szczegółowy czy ogólny?
  3. Jak duża powierzchnia będzie monitorowana przez kamerę?
  4. Jakie oświetlenie będzie panować w miejscu monitorowanym przez kamerę?
  5. Jaki mamy budżet?

Jeśli zastanowimy się na odpowiedziami na powyższe pytania będziemy mogli dokładnie określić czego potrzebujemy. Znając odpowiedzi możesz skontaktować się z nami a my pomożemy w doborze odpowiednich kamer, które będą skutecznie monitorować i chronić Twój dom.

Pamiętaj, że w ochronie domu ważne jest, aby kamera była dokładna (aby mogła precyzyjnie określić wygląd włamywacza), odporna na wodę (jeśli będzie narażona na deszcz przy instalacji zewnętrznej), oraz aby obejmowała jak największy zasięg. Tak, aby każdy zakamarek był pod jej stałą, czujną opieką wizyjną.